Celodenní Restaurace a penzion Myslivna možnost teplého stravování v příjemném prostředí restaurace.
Nabízíme domácí ČESKOU kuchyni a minutky.
Ubytování: 2-3-5 lůžkové pokoje, každý s vlastním soc. zařízením
Kapacita restaurace 55 míst, terasa 30 míst.
Možnost pořádání akcí jako svatby, rauty, večírky,třídní srazy, oslavy a pod.
V letních měsících posezení v příjemném prostředí na zahrádce - na Vaší objednávku lze zajistit grilování či opékání.
Venkovní dětský koutek, parkoviště, zamykatelná garáž na motorky a kola.
Ceník platný pro rok 2012
Ubytování 1 osoba-noc 290,-/noc se snídaní 350,-/dítě do 12 let-noc 180,-se snídaní 240,-/děti do 5 let zdarma
Huníkov je malá osada, ležící při silnici do Žandova, která přímo navazuje na kdysi stejnojmenné předměstí České Kamenice.
Doba založení osady, nazývané dříve Henne nebo Henneberg, není jistá. V Deskách dvorských se sice již roku 1460 uvádí nějaký Hunikow, ale v nejstarší kamenické městské knize o něm žádná zmínka není. Jméno Henne se jako traťový název objevuje až roku 1603 a někteří autoři kladou založení osady do roku 1631. Bezpečně je ale osada doložena až v roce 1720.
V roce 1833 měl Huníkov 46 domů, ve kterých žilo 286 obyvatel. V osadě byla také panská hájovna a dvůr, založený asi na počátku 18. století. Od poloviny 19. století se už Huníkov dále nezvětšoval a rozšiřovalo se pouze přilehlé předměstí České Kamenice. V roce 1849 se Huníkov stal součástí Dolní Kamenice a spolu s ní byl v březnu 1943 připojen k České Kamenici.
Poblíž osady jsou dvě kapličky. Jednou z nich je kaple sv. Barbory na předměstí České Kamenice, druhá stojí u silnice ke Kerharticím. Na jižním okraji osady je Huníkovský rybník
Česká Kamenice je starobylé město s bohatou historií, ležící v údolí říčky Kamenice asi 30 km východně od Děčína. Jeho okolí lemují malebné zalesněné kopce Lužických hor, Českého Švýcarska a Českého Středohoří.
V okolí města je řada zajímavých míst. Přímo nad jeho severním okrajem vyčnívá strmé vyhlídkové skalisko Jehly, pod nímž je v lesích ukrytý Bratrský oltář a skalní vyhlídky Ponorka a Žába. Jihovýchodně od města se zvedá Zámecký vrch se zříceninou Kamenického hradu a dřevěnou vyhlídkovou věží. V údolí za ním leží Kamenický Šenov, na jehož okraji je přírodní památka Panská skála, známá u nás i ve světě jako čedičové varhany. Bohatou průmyslovou tradici Kamenického Šenova připomíná sklářské muzeum a zajímavé je také hasičské muzeum v nedalekém Novém Oldřichově.
Východně od České Kamenice je protáhlé horské údolí se starými sklářskými obcemi Kytlice a Mlýny. Kousek nad městem se údolí zužuje do skalnaté soutěsky mezi Břidličným vrchem a Pustým zámkem, jehož skalní ostroh se zříceninou hradu Fredevaldu je přírodní rezervací. Nedaleko odtud vyčnívá vyhlídkový Střední vrch, pod nímž v údolí leží malebná obec Prysk.
U silnice do Chřibské je rekreační osada Líska, obklopená několika kopci, z nichž nejznámější je mohutný Studenec se zchátralou rozhlednou a chráněný Zlatý vrch s unikátní ukázkou sloupcového rozpadu čediče. Poblíž sedla U Křížového buku je přírodní památka Líska s neobvykle rozsáhlým porostem měsíčnice vytrvalé. Severně od České Kamenice leží osady Kunratice, Lipnice a Studený. Z blízkého Větrného vrchu je pěkný výhled na Českosaské Švýcarsko.
Západně od města protéká říčka Kamenice přes Janskou do Srbské Kamenice, nad níž se vypíná mohutný Růžovský vrch. V nedaleké Staré Olešce je oblíbený rekreační Olešský rybník. Severně od Srbské Kamenice se rozprostírá lesnatá krajina Českého Švýcarska s turisticky atraktivními skalními městy u Jetřichovic, romantickými soutěskami říčky Kamenice a s unikátní Pravčickou bránou nad Hřenskem.